Son Yorumlar:

I-Doser 4.5

 I-Doser 4.5 - Uçmaya Hazırmısınız

Arkadaşlar yepyeni bir deneyime hazır mısınız ?

Dinleyeceğiniz binaural seslerle istediğiniz moda girebilir, hatta cocaine,extacy içmeden ve yan etkisi olmadan bunların verdiği etkiyi görebilirsiniz.

Öncelikle yanlış anlamaların önüne geçmek için programın tamamen legal olduğundan bahsetmek istiyorum. Trance seslerini duymuşsunuzdur ve program sadece beyine çeşitli frekansta sesler vererek sizi uyarıyor.

Lafı fazla uzatmadan ekşi sözlükteki yorumu koymak istiyorum fikir vermesi açısından;

ziyadesiyle ilginç bir yazılım
programı bilgisayarınıza kuruyorsunuz, kulaklığınızı takıp dozlardan doz seçiyorsunuz. dozlar; eroin, kokain, marijuana, peyote, vs diye gidiyor. birisini seçip 30 ila 90 dakika arası saçma sapan sesler dinliyorsunuz ve mevzubahis uyuşturucuların etkisini bünyede hissediyorsunuz.

programı yapan arkadaşlar, ses dalgaları kullanarak, uyuşturucuların yarattığı etkinin aynısını beyinde yaratmayı başardıklarını iddia ediyorlar. avantajı: yan etki yok. bu mümkün müdür bilmiyorum ama binaural beyin dalgaları konusunda yıllar süren çalışmalar sonucu, istedikleri noktaya geldiklerini söylüyorlar.

web sayfasındaki deneyimler kısmını okuyunca bir an tereddüt ediyorum, "acaba mümkün mü?" diye ama denemeden bilinmez. gerçekten etkileri yaşadıklarını iddia edenler var. hali gören bile olmuş. lakin bu arkadaşlar her ne kadar programı beleşe verseler de dozlar için para istiyorlar, mesela bir doz kokain aldınız, dinlediniz, kokainin yaşattığı etkileri yaşadınız, ve o doz dosyası (.drg) bilgisayarınızdan gidiyor. artık kullanamıyorsunuz, yeni doz almak için tekrar para ödemeniz gerekiyor.

beleş programla birlikte iki doz geliyor. unutmayın bir kez açtıktan sonra tekrar açamıyorsunuz yani dinlemek isterseniz zamanı iyi seçin. birincisi sizi rahatlatıp uykunuzun gelmesini sağlıyormuş, ikincisi ise uykunuzu alamadığınız zamanlarda, sabah dinleyince gün boyu zinde, uyanık hissetmenizi sağlıyormuş.

ana sayfalarındaki 36 saniyelik peyote dozunu dinleyerek, ses dalgalarının neye benzediği hususunda bilgi sahibi olabilirsiniz ama bunların etki göstermesi için 1 saat falan aynı sesi dinlemeniz gerekiyor(muş).

dozlara verecek kadar param olmadığı için deneyemedim ama merak etmiyor da değilim.


Dinlerken sessiz sakin ve rahat bir ortam ve stereo kulaklıkla tam etkisini gösterecektir.
Denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Full versiyondur.

İndir / Download:

http://rapidshare.com/files/107392436/I-Doser_4.5.rarBilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

ARA


KULLANICI PANELİ


Kayıt Ol

Şifrem Neydi?

ŞUAN KULLANANLAR

Şu An Çevrimiçi Olanlar:
Üye: 0
Kullanıcı Listesi
Arama Motorları: 2
Google.com, Yahoo

Takvim

«    Nisan 2008    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Dost Siteler