Son Yorumlar:

AVG Anti-Virus Free 8.5.386 Build 1586

Resim

AVG Anti-Virus Free 8.5.386 Build 1586 | 66,6 MB

http://byelerki.free.fr/byburak/tr.png Grisoft'un ücretsiz bir hizmeti olan bu antivirüs programı kesinlikle kullanılması gereken bir yazılım. Bilgisayarınızı yavaşlatmıyor. Sisteminizi çok iyi koruyor ve her ne şekilde olursa olsun virüslere göz açtırmıyor. Microsoft Outlook ile tümleşik ve sorunsuz çalışıyor. Yalnız gönderdiğiniz e-postaların altına kendi adıyla birlikte e-postanın virüs taramasından geçtiğini yazıyor. İsterseniz e-posta tarama özelliğini kapatarak bunu önleyebiliyorsunuz.
Grisoft bu ürününü ev kullanıcıları için hazırlamış. Bu da ağ üzerinden gelen virüslerin kontrolünü tam sağlayamadığı anlamına geliyor. Program kendini otomatik olarak güncelleyerek en son virüsleri tanıyabiliyor. Kişisel bir bilgisayar için bence en mükemmel antivirüs programlarından biri.

AVG Professional ile AVG Free'nin Ortak Özellikleri:
# Güvenilir antivirüs tarama makinesi
# İnternet vasıtasıyla virüs güncellemeleri
# Otomatik internet algılaması

http://i40.tinypic.com/n5q0bn.jpg AVG Anti-Virus FREE Edition is the well-known anti-virus protection tool. AVG Anti-Virus FREE is available free-of-charge to home users for the life of the product! Rapid virus database updates are available for the lifetime of the product, thereby providing the high-level of detection capability that millions of users around the world trust to protect their computers. AVG Anti-Virus FREE is easy-to-use and will not slow your system down (low system resource requirements).

AVG Anti-Virus Free Edition is for private, non-commercial, single home computer use only. Use of AVG Free Edition within any organization or for commercial purposes is strictly prohibited. Your use of AVG Free Edition shall be in accordance with and is subject to the terms and conditions set forth in the AVG Free Edition License Agreement which accompanies AVG Free Edition.

Highlights include:
• Automatic update functionality
• The AVG Resident Shield, which provides real-time protection as files are opened and programs are run
• The AVG E-mail Scanner, which protects your e-mail
• The AVG On-Demand Scanner, which allows the user to perform scheduled and manual tests
• The AVG heueristic analysing monitor
• Free Virus Database Updates for the lifetime of the product
• AVG Virus Vault for safe handling of infected files
• Great customer satisfaction!

Limitations:
- Less protection — AVG Anti-Virus Free Edition does not detect potentially unwanted programs.
- No server support — AVG Anti-Virus Free Edition cannot be installed on server operating systems (such as Windows Server 2003), nor can it be used for the scanning of network drives.
- No customization — Scheduling options in the AVG Anti-Virus Free Edition are very limited (only one scheduled update per day, one scheduled scan per day etc.). Also the Resident Shield configuration is limited with no exclusion settings. AVG Anti-Virus Free Edition does not offer advanced testing options, password-protected archives reporting, adjustment of scan process priority and many other features.
- Slower updates — AVG Anti-Virus Free Edition receives updates via a lower priority service. Priority updating via high-speed servers is only available for commercial versions.
- No technical support!

http://byelerki.free.fr/byburak/ti.png

 

http://rapidshare.com/files/250428613/AVG.Anti-Virus.Free.8.5.386.Build.1586.rar
Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

ARA


KULLANICI PANELİ


Kayıt Ol

Şifrem Neydi?

ŞUAN KULLANANLAR

Şu An Çevrimiçi Olanlar:
Üye: 0
Kullanıcı Listesi
Arama Motorları: 1
Google.com

Takvim

«    Kasım 2014    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Dost Siteler