Son Yorumlar:

Net Support Manager 10.50 Ağ Yönetim Programı

nsm

Net Support Manager 10.50 Ağ Yönetim Programı

İnfo

trUzaktan PC desteği ve masaüstü yönetimi son evrimi. Tek bir eylem içinde birden fazla Monitör sistemleri, uzaktan destek veya etkileşimli eğitim elleri sağlar. Gerçek zamanlı envanter ve sistem veri toplayın. NetSupport Manager yeteneği tek bir konsoldan Windows, Mac, Linux, Solaris ve mobil cihaz desteği sağlar.


Ağ üzerinden çalışmasına, mobil iletişim veya İnternet üzerinden güvenlik duvarı yapılandırması için ihtiyaç olmadan güvenli bir şekilde tasarlanan NetSupport Manager uzaktan destek için tek bir çözüm sağlar. Geleneksel Uzaktan Kumanda yetenekleri ekleme, NetSupport Manager ayrıca dinamik Donanım ve Yazılım Envanteri raporları dahil olmak üzere destek yardım için araçlar destekleyen bir dizi sağlar, sistem yönetim araçları, tam Ses desteği ve hatta yeteneği bir Operatör ekranı göstermek için gerçek zaman entegre bir eğitim aracı olarak bağlı sistemlerin herhangi bir sayı. NetSupport Manager Vista sistemleri 32bit ve 64bit için tam destek içerir.

ingThe latest evolution in Remote PC support and desktop management. Monitor multiple systems in a single action, deliver hands on remote support or interactive training. Gather real-time inventory and system data. NetSupport Manager provides the ability to support Windows, Mac, Linux, Solaris and mobile devices all from a single console.

Designed to operate over your network, via mobile communications or the internet securely without the need for firewall configuration, NetSupport Manager provides a single solution for remote support. Adding to traditional Remote Control capabilities, NetSupport Manager also provides a range of supporting tools to aid in support, including dynamic Hardware and Software Inventory reports, Systems Management tools, full Audio support and even the ability to show an Operator's screen in real-time to any number of connected systems as an integrated training tool. NetSupport Manager includes full support for 32bit and 64bit Vista systems.

 

ss

ss

dd

NetSupportManager v10.50
Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

ARA


KULLANICI PANELİ


Kayıt Ol

Şifrem Neydi?

ŞUAN KULLANANLAR

Şu An Çevrimiçi Olanlar:
Üye: 0
Kullanıcı Listesi
Arama Motorları: 2
Google.com, Yahoo

Takvim

«    Kasım 2014    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Dost Siteler