Son Yorumlar:

Adobe Fireworks CS5 Türkçe
Adobe® Fireworks® CS5 yazılımı, web veya akıllı telefonlardan gömülü ekranlara kadar neredeyse tüm aygıtlar için etkileyici ve yüksek oranda en iyileştirilmiş grafikler oluşturmanıza olanak verir. Hem vektör hem de bitmap modlarında düzenlenebilir web siteleri, kullanıcı arabirimleri ve zengin prototipler üretin.

 

Özellikler:


Telkafes web siteleri
Fireworks şablonları için hızla telkafesler oluşturun. Güçlü vektör ve bitmap araç seti ile metin, sembol ve görüntüler ekleyin. Akıllı Kılavuzlar ile sayfalar ekleyin ve bunları hızla özelleştirip onay için tıklatılabilir PDF taslakları olarak dışa aktarın.

 

Saydam web grafikleri oluşturun
Tüm tarayıcılarda doğru görüntülenecek saydam alfa katmanlı grafikler oluşturun. Tasarımlarınızı Fireworks ile en iyileştirip gerçek tarayıcılar arası saydamlık için PNG-8 olarak dışa aktarın.

 

Uyumlu RIA arabirimleri
Zengin Internet uygulama (RIA) arabirimleri prototipleri oluşturmak için vektör nesneleri ve içe aktarılan bitmapler kullanın. Etkileşimi simüle etmek için davranışları nesnelere uygulayın. Adobe Flash® Catalyst™ ve Flash Builder™ uygulamalarında geliştirmek için Adobe AIR® uygulamaları veya FXG dosyaları olarak dışa aktarın

Standartlarla uyumlu, CSS tabanlı mizanpajları Adobe Dreamweaver® uygulamasında tamamlamak için harici stil sayfalarıyla birlikte dışarı aktarın . Tasarımınızı Adobe Flash Professional'a alın katman durumlarını animasyon etkileşim geliştirmesi için koruyun.

 

Yerel Adobe Photoshop® ve Illustrator® dosyalarını katmanlar, efektler, karışım modları, 100 taneye kadar çalışma yüzeyi ve hatta çift baytlık metinlerle birlikte açın. Vektör, bitmap ve metin nesneleri düzenleme yeteneğiniz aynı kalır.

 

Fireworks'ten Flash Catalyst uygulamasına nesneler, sayfalar veya belgeler aktarın. Gelişmiş toplu işlem için özel FXG dosyaları oluşturmak için erişilebilir Fireworks API'den yararlanın. Flash Builder uygulamasında kullanmak için düğmeler, menü türleri ve biçim öğeleri gibi kaplama bileşenleri oluşturun.

 

Yenilikler:


Kapsamlı performans geliştirmeleri Gelişmiş
Daha hızlı performans, güncellenmiş grafik araç seti ve daha fazla piksel yerleşimi kontrolü sayesinde etkililiğinizi artırın.

 

Mükemmel piksel kalitesinde işleme Yeni
Mükemmel piksel kalitesinde işleme neredeyse tüm ekran boyutlarında tasarımlarınızın netliklerini korur.

 

Adobe Flash uygulamaları ile desteklenen iş akışları Yeni
Etkileşimi geliştirmek için nesneleri, sayfaları veya belgelerin tamamını Adobe Flash uygulamalarına FXG yoluyla dışa aktarın.

 

Tasarım şablonları Yeni
Sık kullanılan projeleri tasarım ekibinizle paylaşmak için şablonlar olarak kaydedin.

 

Adobe Renk Örneği Takası desteği Yeni
Adobe Renk Örneği Takası sayesinde renkleri diğer Adobe grafik uygulamalarındaki tasarımlarla tam olarak eşleştirin.

 

Adobe Device Central entegrasyonu Yeni
Adobe Device Central'daki aygıt profilleri ile mobil projelere güvenle başlayın.

 

Genişletilebilirlik geliştirmeleri Yeni
Dışa aktarma, toplu işlemler ve kapsamlı genişletilebilir API'si olan FXG formatları için komut dosyalarını özelleştirin.

Fireworks'te prototipler oluşturun ve ardından Dreamweaver'da tamamlamak için standartlarla uyumlu CSS mizanpajlarını harici stil sayfalarıyla birlikte dışarı aktarın.

 

Ekran Görüntüleri :

 

 

Download Letitbit.net
http://letitbit.net/download/89877.88bacf3c65d0bd5c67a7a87cf4a9/Fireworks_CS5.rar.html

Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

ARA


KULLANICI PANELİ


Kayıt Ol

Şifrem Neydi?

ŞUAN KULLANANLAR

Şu An Çevrimiçi Olanlar:
Üye: 0
Kullanıcı Listesi
Arama Motorları: 1
Google.com

Takvim

«    Ekim 2014    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Dost Siteler