Son Yorumlar:

YOUTUBE’DEN İSTEDİĞİN FORMATTA DİREKT VİDEO İNDİRME

alt
Bu çözüm paketi ultar surf 8.9 la  internet explorer ayarlarını değiştirerek youtub’a girmenizi sağlıyor. Programı kapattığınızda internet explorer ayarlarınız eski ayarlara dönüyor. Firefox ve opera üzerinde hiçbir değişim yapmıyor. Yani sadadece internet explorerle youtube girebiliyorsunuz.

Youtube download studio programını kullanarak üzerindeki interenet explorer kısmına youtube adresini girerek program üzerinde youtube sitesine girebiliyor izlediğinz videoyu istediğiniz video formatında kendi seçtiğiniz bir klasöre indirebilirsiniz.

Paket full:
bu pakette paket-1 le beraber 60 adet youtuba girebileceğiniz web proxy adresi dosyaya eklenmiştir. Realplayer plus 11 ile proxy adresini girdiğiniz internet tarayıcısı üzerinden direkt video indirip realplayerle  oynatabilirsiniz.

sothink web video downloader:   internet explorer, firefox, opera gibi bütün web tarayıcılarınıza entegre olarak çalışır. Web taratıcınıza youtube web proxy üzerinden girdiğinizde oynattığınız videolarada sizi uyarıyor indirmek istediğiniz videoyu indirme butonuna basarak indiriyorsunuz. Ayrıca bütün web sitelrinden
google vid. Yahoo gibi ( swf, wmv, asf, avi, mov, mp4, m4v, 3gp, rm, rmvb, etc.)
Formatındaki videoları bu yazılımla indirebilrsiniz.
Bilgi

Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

ARA


KULLANICI PANELİ


Kayıt Ol

Şifrem Neydi?

ŞUAN KULLANANLAR

Şu An Çevrimiçi Olanlar:
Üye: 2
ReGaL, poax
Arama Motorları: 2
Google.com, Yahoo

Takvim

«    Kasım 2014    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Dost Siteler